Tselluvill Werrowool 15kg (puistevill)

15.85 

Võimalik tellida ka koos paigaldusega. Küsige pakkumist!

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Tselluvill “Werrowool”

Tselluvill  “Werrowool” on valmistatud kuni 90% ulatuses vanapaberist, mistõttu annab ta olulise panuse taaskasutuse suurenemisele majandusringluses. Tselluvill on ka ise taaskasutatav – teda on võimalik vajadusel maja konstruktsioonidest kokku koguda ning uuesti soojustusena kasutada.

Tselluvill on soojustusmaterjalina olnud kasutusel üle 70 aasta. Algselt Põhja-Ameerikas, hiljem levinud ning saavutanud populaarsuse paljudes Euroopa riikides. Soomes on tselluvilla näol tegemist kõige populaarsema puistevillaga. Allpool esitatakse ülevaade tselluvilla Werrowool omadustest, mis teevad sellest eeskujuliku soojustusmaterjali.

Allergiavaba

Kuivõrd tselluvill on toodetud looduslikust materjalist (ajalehe paberist ehk ümbertöödeldud puidukiust) sobib see kasutamiseks ka selliste hoonete puhul, kus viibivad tihti erinevate allergiatega inimesed. Tselluvilla kasutamine on eriti sobiv avalike hoonete nagu lasteaiad, koolid, hooldekodud jne. soojustasmiseks.

Müra summutav

Tselluvill  on suurepärase mürasummutusvõimega, mis tuleneb materjali helbelisest struktuurist. Nii välis- kui siseseinte mürapidavuse suurendamisel on tulemus märkimisväärne.

Kahjurivaba

Tselluvillas sisalduvad boorisoolad hoiavad soojustuskihist eemal närilised. Samuti pärsivad boorisoolad hallituse ja erinevate seente arengut. See on eriti oluline aspekt puhuks, kui toimub veeleke või muu ajutine niiskuskoormuse kasv. Hingava materjalina tselluvill aja jooksul kuivab ning säilitab oma soojustusomadused.

Tehnilised andmed:

*Soojusjuhtivustegur (λ) on 0,039 W/mK

*Tulepüsivus B-s1, d0 (Euroclass skaalal)

*Mürasummutav

*Kahjurivaba

*Allergiavaba

 

Võimalik tellida ka koos paigaldusega. Küsige pakkumist!

Lisa informatsiooni saab : https://villavennad.ee

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com

Lisainfo

Kaal 15 kg

Sulle võib meeldida ka…