EPS Graanul 200l

19.51 

Vahtpolüstüreen (vahtpolüstürool) EPS (EXPANDED POLYSTYRENE ) on väikese tihedusega poorne soojusisolatsioonimaterjal, mis koosneb 98% ulatuses õhust.

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

EPS graanulid on laialt levinud materjal kott- ja lamamistoolide täitena. Graanulid on mahukaaluga vahemikus 11-35 kg/m3 ning terasuurusega 4-8 mm.Turustame EPS graanuleid 200l kottides. Graanulite hind sõltub mahukaalust – mida raskem graanul, seda kallim. Erisoovi korra palun helistada või kirjutada.

Sobib kasutamiseks:

1)põrandate soojustamisel paigaldatuna põrandalaagide vahele

2)põrandate ja lagede soojustamisel paigaldatuna kandekonstruktsiooni alla

3)välis- ja vaheseinte soojustamisel karkasskonstruktsioonides

4)katus- ja vahelagede soojustamisel karkasskonstruktsioonides

5) lamekatuste soojustamisel ja mitmekihiliste välisseinte soojustamisel.

Vahtpolüstüreen (vahtpolüstürool) EPS (EXPANDED POLYSTYRENE ) on väikese tihedusega poorne soojusisolatsioonimaterjal, mis koosneb 98% ulatuses õhust. EPSi graanulitel on osaliselt avatud mikropoorid, kuhu vesi ei tungi, kuid veeauru liikumine neis toimub. Taoline mikropoorne homogeenne materjal tagab soojustatavale konstruktsioonile suurepärased ehitusfüüsikalised ja mehaanilised omadused.

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com