Tavapärane tarneaeg ostetud kaupadele on 2-14 päeva, olenevalt tellitud toodetest ja sihtkohast, alates makse laekumisest.

Transport vastavalt kokkuleppele, kas kulleriga või ise järele tulemisega

Transpordi hind sõltub tellitavate toodete kogusest ja kaalust. Hinnapakkumise saamiseks helistada +372 5334 0227 või kirjutada soojustuspood@gmail.com

Kaup antakse sihtkohas dokumendi alusel üle ainult kliendile. Kauba vastuvõtmisel kolmanda isiku poolt tuleb see enne transpordi osutamist kokkuleppida.
Kliendil on võimalus soovi korral ka ise oma tellitud kaubale järele tulla. Soojustuspood.ee ladu asub aadressil: Merimetsa 123, Pärnu, 80027

Ise järgi tulemisel töötame E-N: 8-17.00ni ja reedel väljastame kaupa kuni kella 14.00ni

Kaubale ise järele tulles palume teil ära oodata meie klienditeeninduse kinnitus kauba komplekteerituse kohta. Enne kinnituse saamist kaupa laost ei väljastata. 

Nädalavahetustel toimub kauba väljastamine ainult eelneval kokkuleppel.

Soojustuspood.ee toimetab kliendile kaubad kätte üle kogu Eesti. Klient peab tagama, et kokkulepitud transpordi kohale saabumise ajaks on kliendi esindajad kaupa vastu võtmas ja maha laadimas. Vastasel juhul toimetatakse kaup tagasi Soojustuspood.ee lattu ning klient on kohustatud tasuma transpordi maksumuse, et tellitud kaup uuesti soovitud kohta toimetataks.