Puiste klaasvill Supafil Loft 16,6kg

43.14 

Võimalik tellida ka koos paigaldusega. Küsige pakkumist!

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Klaasvill “Supafil Loft”

Klaasvill “Supafil Loft” see materjal sobib hästi TP1-TP3 majadele ning hoonetele. Paigaldus on kiire ning tolmuvaba. Sobilik laepeale ning kaldlagedesse. Puistevill on parim ja lihtsaim viis soojustada pööninguid. Materjali vajumine ajas on ~1% paigaldatavast kihist. Materjal on hea heliisolatsiooniga ning vetthülgav. Supafil Loft 045 – sobib ideaalselt kõigile horisontaalsete pindadele: pööning, vahelaed, renoveeritud majade põrandad ja uute ehitiste soojusisolatsioon. Mineraalvilll täidab kõik raskesti ligipääsetavad ruumid. Keskmine ühe päeva paigaldusvõime on 200-300m3 päevas.

 

Andmed:

  • Deklareeritud soojusjuhtivus λ, (W/mK) (EN 12667) 0,035-0,045
  • Soojusjuhtivus (EN 12667) Vt toote etiketti
  • Vajumise klass (EN 14064-1) S1
  • Tuleohutusklass (EN 13501-1) A1
  • Lühiajaline veeimavus (EN 1609) WS (≤ 1 kg/m2 )
  • Veeauru läbilaskvus / veeauru difusioon, µ (EN 12086) MU1
  • Õhuvoolu takistus (EN 29053) NPD

Oluline: Kõrgeim tuleohutusklass -A1 (mittesüttiv toode, mis ei muutu aja jooksul) ; Vajumisklass S1. Alla 1%. ; Ajajooksul mineraalvilla soojusjuhtivus ei muutu. Struktuur, kiud ja õhulisus jäävad stabiilseks.

Eelised : Suurepärane soojusisolatsioon ; head heli neeldumisomadused ; väga hea tulekindlus ; kõrge auru läbilaskvus ; vetthülgav materjal ; suurepärane lahendus raskesti ligipääsetavates kohtades ; lihtne, kiire ja mugav paigaldada ; puuduvad jäätmed ; kiud on valmistatud ilma sideaineteta ; orgaaniline materjal ; vastupidav kahjurite suhtes.

TOOTEL ON KÕRGEIM TUNNUSTUS: ELAMU SISEKLIIMA JA MUGAVUSE SERTIFIKAAT EUROFINS GOLD.

Sertifikaat kätkeb eneses karmimaid nõudeid kõigist EU riikidest- keemilised koostisosad, jätkusuutlikus roheline, jne.

Puistevilla on lihtne ja kerge paigaldada, kuid parem on usaldada professionaalset paigaldajat.

Võimalik tellida ka koos paigaldusega. Küsige pakkumist või uurige lisa : https://villavennad.ee

Tööohutus: paigaldamisel võib tekkida tolm, eriti vanades renoveeritavates pööningutel. Töötamise ajal kandke kindaid, kaitseprille ja tolmumaski. Pärast töö lõpetamist peske nahka puhta. külma veega ilma käsi hõõrumata, kuni kogu tolm on maha loputatud.

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com

Sulle võib meeldida ka…