Pepi Reflekt 3mm (30m2)

170.79 

Rulli hind!

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt,mis sobib seinte ja lagede soojustamiseks.

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt sobib hästi seinte, lagede, katusealuste, pööningute ja saunaruumide soojustamiseks, lisaks ka garaazi ustele ja radiaatorite taha. Pepi Reflekt alusmati soojusisolatsiooni tekitab ühel pool olev spetsiaalsest alumiinimfoolium materjalist peegeldav pind. Isolatsioonimatt koosneb mikroskoopilistest kuivadest ja kinnistest polüetüleenpoorvahust ning on õhuke ja kerge.

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt eelised:​​

 • Maksimaalne temperatuuri tagasipeegeldus
  Isolatsioonimatt peegeldab tagasi kuni 97%  olemasolevat soojusest ja seepärast säilib ruumis talvel soojus ja suvel jahedus.
 • Niiskuse, kondentsi ja külmakindel
  Kuna isolatsioonimatt ei ima niiskust, on see täiesti niiskuskindel. Lisaks puudub isolatsioonimatil kastepunkt ja seepärast ei teki ka kondentsi. Isolatsioonimatt on täiesti külmakindel ja ei külmu läbi ka kõige külmemal talvel.
 • Tuule-  ja aurutõke
  Isolatsioonimatt sobib nii tuule kui ka aurutõkkeks.
 • Mugav elukeskkond
  Isolatsioonimatt ei soodusta bakterite paljunemist, ei tekita allergiaid, on lõhnatu ja tervisele täiesti kahjutu. Isolatsioonimatt on ka närilistele ebasobiv. Matt ei sisalda mürgiseid aineid ja on keskkonnasõbralik.

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt tehnilised andmed:

Tüüp Isolatsioonimatt Pepi Reflekt
Paksus 3 mm, 5 mm, 8 mm
Laius 1,2 m
Pikkus 25 m
Kogus rullis 30 m²
Tihedus 23 kg/m³ kuni 28 kg/m³
Temperatuuri taluvus – 60 ºC kuni + 90 ºC
Soojusjuhtivuse koefitsent 0,037 λ
Soojuse tagasipeegeldus  > 97 %
Sertifikaadid CE

 

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com