Pepi Reflekt Poly 5mm (30m2)

172.01 

Rulli hind!

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Poly sobib hästi põrandate soojustamiseks. Pepi Reflekt Poly alusmati soojusisolatsiooni tekitab peegeldav pind, mille üks pool on lamineeritud 12 gm metaliseeritud PET kihiga. Isolatsioonimatt koosneb mikroskoopilistest kuivadest ja kinnistest polüetüleenpooridest ning on õhuke ja kerge. Pepi Reflekt isolatsioonimatt sobib ka tuule- ja aurutõkkeks. Helisisolatsiooni parandamiseks sobib poly 8mm. Paigalda isolatsioonimati hõbedane pool allapoole laminaatparketi või betooni tasanduskihi alla. Isolatsioonimati Pepi Reflekt minimaalne paksus tagab ruumi maksimaalse soojustuse ja säästab energiat.

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Poly eelised:​​

 • Maksimaalne temperatuuri tagasipeegeldus
  Isolatsioonimatt peegeldab tagasi kuni 90% olemasolevast soojusest ja seepärast säilib ruumis talvel soojus ja suvel jahedus.
 • Niiskus-, kondentsi- ja külmakindel
  Kuna isolatsioonimatt ei ima niiskust, on see täiesti niiskuskindel. Lisaks puudub isolatsioonimatil kastepunkt ja seepärast ei teki ka kondentsi. Isolatsioonimatt on täiesti külmakindel ja ei külmu läbi ka kõige külmemal talvel.
 • Tuule-, auru- ja helitõke
  Isolatsioonimatt sobib nii tuule kui ka aurutõkkeks ning tagab hea heliisolatsiooni ruumis.
 • Mugav elukeskkond
  Isolatsioonimatt ei soodusta bakterite paljunemist, ei tekita allergiaid, on lõhnatu ja tervisele täiesti kahjutu. Isolatsioonimatt on ka närilistele ebasobiv. Matt ei sisalda mürgiseid aineid ja on keskkonnasõbralik.

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Poly tehnilised andmed:

Tüüp Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Poly
Paksus 3 mm, 5 mm, 8 mm
Laius 1,2 m
Pikkus 25 m
Kogus rullis 30 m²
Temperatuuri taluvus – 60 oC kuni + 90 oC
Soojusjuhtivuse koefitsent 0,037 λ
Soojuse tagasipeegeldus  > 90 %
Sertifikaadid CE

 

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com