Pepi Reflekt Pluss 5mm (30m2)

239.11 

Rulli hind!

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Pluss sobib hästi seinte, lagede, katusealuste, pööningute ja saunaruumide soojustamiseks.Pepi Reflekt Plussil on kahelt poolt kaetud spetsiaalsest alumiiniumfoolium materjalist peegeldav pind.Isolatsioonimatt koosneb mikroskoopilistest kuivadest ja kinnistest polüetüleenpoorvahust ning on õhuke ja kerge. Pepi Reflekt Pluss isolatsioonimatt sobib ka tuule- ja aurutõkkeks ning tagab hea heliisolatsiooni. Näiteks võrdub 5mm Pepi Reflekt Pluss oma omadustelt 70mm mineraalvillaga. See on väga hea lahendus, kui ruumi on vähe.

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Pluss eelised:​​

 • Maksimaalne temperatuuri tagasipeegeldus
  Isolatsioonimatt peegeldab tagasi kuni 97%  olemasolevat soojusest ja seepärast säilib ruumis talvel soojus ja suvel jahedus.
 • Niiskuse, kondentsi ja külmakindel
  Kuna isolatsioonimatt ei ima niiskust, on see täiesti niiskuskindel. Lisaks puudub isolatsioonimatil kastepunkt ja seepärast ei teki ka kondentsi. Isolatsioonimatt on täiesti külmakindel ja ei külmu läbi ka kõige külmemal talvel.
 • Tuule-,auru-  ja helitõke
  Isolatsioonimatt sobib nii tuule kui ka aurutõkkeks ning tagab hea heliisolatsiooni ruumis.
 • Mugav elukeskkond
  Isolatsioonimatt ei soodusta bakterite paljunemist, ei tekita allergiaid, on lõhnatu ja tervisele täiesti kahjutu. Isolatsioonimatt on ka närilistele ebasobiv. Matt ei sisalda mürgiseid aineid ja on keskkonnasõbralik.

Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Pluss tehnilised andmed:

Tüüp Isolatsioonimatt Pepi Reflekt Pluss
Paksus 3 mm, 5 mm, 8 mm
Laius 1,2 m
Pikkus 25 m
Kogus rullis 30 m²
Tihedus 23 kg/m³ kuni 28 kg/m³
Temperatuuri taluvus – 60 ºC kuni + 90 ºC
Soojusjuhtivuse koefitsent 0,037 λ
Soojuse tagasipeegeldus  > 97 %
Sertifikaadid CE

 

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com