Fermacell kipskiudplaat 3000 x 1200 x 12,5mm (3,6m2)

71.28 

Plaadi hind!

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Kipskiudplaat sisaldab kipsi ja vanapaberit. Need kaks looduslikku materjali segatakse ühtlaseks seguks ja lisatakse vesi (ilma sideaineteta), pressitakse kõrgsurve all stabiilne ja lõhnavaba ehitusplaat. Kuivatatakse ja lõigatakse vajalikku mõõtu (maailma suurimad plaadimõõdud on 2.54 x 6 m).

Eelised

Kipskiudplaat on vastupidav mehaanilistele löökidele, tulekindel (A2 EN 13501-1 st. alates 30min.), heliisoleeriv, niiskuskindel, kandetarindi ja jäikusplaat. Kõik need omadused on ÜHES plaadis uusehitistele, kui ka renoveeritavatele hoonetele. FERMACELLi õhemad konstruktsiooni lahendused suurendavad hoonete kasutatavat pindala. Niiskuskindlus on ka Rootsis kontrollitud ja väljastatud SITAC tunnustus.  Fermacell kipskiudplaat on kontrollitud   ECO INSTITUT  ja IBR-i (Rosenheimi Ehitusbioloogia Instituut) poolt. Seega on tõestatud inimese tervisele ohutu toode nimetus.

Tootja koduleht:  www.jameshardie.eu

Toote koduleht:  www.fermacell.com

 

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com