Fermacell vuugipahtel 5kg

17.07 

Koti hind!

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Fermacell vuugipahtel (Fugenspachtel)

Fermacelli kipskiudplaatide vuukide pahteldamiseks.

  • Maksimaalne tugevus – spetsiaalne koostis tagab tugevuse kiire tekke
  • Maksimaalne täitevõime – kuivades ei tõmbu kokku, minimaalne kuivamiskadu
  • Kerge töödeldavus – lihtne pahteldamine
  • Universaalsus – vastab standardi EN 13963 nõuetele
  • Väike emissioon – kontrollinud asutus: eco-Institut Köln

Kasutamine

Vuugipahtlit fermacell Fugenspachtel kasutatakse täisnurksete või purunenud servadega fermacell kipskiudplaatide vastupidavaks vuukimiseks, kuivehitus-servaga fermacell kipskiudplaatide pahteldamiseks koos erinevate tugevdavate materjalide kasutamisega ning liimvuukide ja kinnitusvahendite pahteldamiseks. Lisaks võib seda kasutada näiteks fermacell kipskiud-tasanduskihi elementide pahteldamiseks või enne fermacell põrandatasanduskihi pealekandmist aluspinna vigade ja kahjustuste, näiteks aukude, pragude või ühendustarvikute peade pahteldamiseks.

Töötlemine

Aluspind peab olema kuiv, tolmuvaba, puhas ja piisava kandevõimega. Segamisnõud, tööriistad ja vesi peavad olema puhtad. Puistake umbes 1 kg vuugipahtlit fermacell 0,6 liitrisse vette. Jätke 2−5 minutiks seisma, seejärel segage ühtlaseks massiks. Vuugipahtli fermacell õige konsistentsi saavutamiseks lisage segule vajaduse korral pahtlit. Valmissegatud vuugipahtel fermacell ei tohi vertikaalselt hoitava pahtellabida pealt kohe maha libiseda.
Vuugipahtel fermacell jääb paigaldamiskõlblikuks ligikaudu 35 minuti jooksul.
Täitke pahteldatavad vuugid kogu laiuses ja sügavuses vuugipahtliga fermacell . Et saavutada nakkumine mõlema servaga, surutakse pahtel vastu ühte plaadiserva ja tõmmatakse vastas serva suunas (kalasabamuster).
Kuivehitus-serva korral kasutage tugevdusteipi fermacell Armierungsband TB või pabertugevdusriba fermacell Papier-Bewehrungsstreifen.
Tööriistana soovitame kasutada firma fermacell laia pahtellabidat, hõõrutit või silumiskellut.
Ühendustarvikute pead ja võimalikud kahjustatud kohad tuleb täita.

Tootja koduleht:  www.jameshardie.eu

Toote koduleht:  www.fermacell.com

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com