Tselluvilla plaat EKOVILLA 50x565x870 (pakk)

64.65 

Paki maht 50x565x870 – 5,9m2 pakk

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Plaatvill Ekovilla Levy 50mm 565×870 on kvaliteetne soojustusmaterjal, mille tootmise aluseks on taaskasutatud puitmaterjalid. Antud soojustusmaterjal on süsinikuneutraalne ja keskkonnasõbralik.

Plaatvilla eripäraks on selle pehme ja vetruv tekstuur, mis muudab antud materjali paigalduse ja käsitlemise veelgi mugavamaks. Materjali hingav omadus on oluline, kuna aitab vältida niiskuse kogunemist hoone struktuurides ja sellest tulenevat aitab ära hoida hallituse tekkimist.

Toote tiheda kiudstruktuuri tõttu ei lase plaatvill õhku läbi ning tagab suurepärase soojustuse. Plaadi paksus aitab hoida nurgad sirged, tagades seeläbi, et soojustusplaat täidab sellele mõeldud ruumi täielikult.

Plaatvill sobib ideaalselt nii uutele ehitistele kui ka renoveerimistöödele.

Plaatvill Ekovilla Levy 50mm 565×870 omadused:

  • Taaskasutatud puidust soojustusmaterjal
  • Keskkonnasõbralik ja süsinikuneutraalne
  • Hea soojusisolatsiooni võimekusega
  • Hingav ja ohutu
  • Imelihtne paigaldada
  • Sobib nii uusehitistesse kui ka renoveerimiseks

Soojustuspood pakub lisaks puistevilla müügile ka puistevilla paigaldust. Uuri lähemalt Soojustuspood spetsialistidelt – aitame analüüsida Teie vajadusi ja leiame kõige hinnaoptimaalsema ja tehniliselt toimiva parima lahenduse.

 

Paksus 50 mm
Laius 565 mm
Pikkus 870 mm
Soojuspidavus λ=0,039 W / m*K
Õhuvoolu takistus AFr9 kPa s/m2
Tulekindluse klass E

 

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com

Sulle võib meeldida ka…