Pihustatav krunt Pro clima TESCON sPRIMER 750ml

26.94 

Vastupidava ühenduse saavutamiseks peavad aluspinnad olema kandevõimelised ja siledad.

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Pihustatav krunt “Pro clima TESCON sPRIMER” 750ml

Pihustatav krunt “Pro clima TESCON sPRIMER” : Nakkekrunt puidu, puitkiudplaatide, müüritise, katuse, seina ja põrandaplaatide aluspinna teipimise ettevalmistamiseks  järgnevaks pro clima liimiteipide, nt tooteseeriate TESCON VANA, TESCON PROFIL ja EXTOSEAL kasutamiseks. Vastupidava ühenduse saavutamiseks peavad aluspinnad olema kandevõimelised ja siledad. Eemaldage aluspindadelt tolm või saepuru (pühkige puhtaks). Krunt ei ole kasutamiseks jäätunud ja märgadel pindadel. Krunditavad aluspinnad peavad olema sobilikud kruntimiseks, st aluspinnad peavad olema kandevõimelised, kuivad, siledad, tolmu-, silikooni- ja rasvavabad. Pihustatav krunt, kuIvamine ei ole nõutav. Töötemperatuur alates -5°. Nakkekrunt puidu, puitkiudplaatide, müüritise, katuse, seina ja põrandaplaatide aluspinna teipimise ettevalmistamiseks  järgnevaks pro clima liimiteipide, nt tooteseeriate TESCON VANA, TESCON PROFIL ja EXTOSEAL kasutamiseks.

Soovitused: enne kasutamist piisavalt loksutada (min 20sek).

Eelised

  • Lihtne kasutada – pihustatav otse balloonist, krundi saastumine on välistatud
  • Usaldusväärne seondumine: tungib sügavale ja tugevdab mittekandvaid või pudedaid aluspindu
  • Säästab aega: teipe saab imavatele aluspindadele kleepida eelneva kuivamisajata
  • Paindlik kasutamine: kasutatav nii kuivadel kui ka veidi niisketel aluspindadel
  • Olenemata aastaajast: kasutamine võimalik ka miinuskraadidega

Rohkem infot Pro clima toodete kohta : https://ee.proclima.com/tooted/tihendamistarvikud/krundid/tescon-sprimer

NB! Ettevalmistus. Aluspinnad peavad olema kandevõimelised, kuivad, siledad, tolmu-, silikooni- ja rasvavabad. Pühkige aluspinnad puhtaks, vajaduse korral kasutage tolmuimejat ja puhastage. Kõik imavad (nn krohv, betoon, puitkiudplaadid jne) ja kergelt tolmused aluspinnad peab kruntima pro clima® TESCON PRIMER RP  või TESCON SPRIMER-ga. ALATI hõõruge teibid tugevasti vastu aluspinda pro clima® PRESSFIX-ga!

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com