Tselluvill Werrowool K 13,6kg (puistevill- alus, 32 kotti)

318.53 

Werrowool-K helbe fraktsioon on sarnane (6-8mm), aga sisaldab oluliselt rohkem “esimese taaskasutusringi” tselluloosikiudu.

Võimalik tellida ka koos paigaldusega. Küsige pakkumist!

Out of stock

Võrdle
Category:

Kirjeldus

Tselluvill “Werrowool K”

Tselluvill “Werrowool K” helbe fraktsioon on sarnane (6-8mm), aga sisaldab oluliselt rohkem “esimese taaskasutusringi” tselluloosikiudu. Puhastatud lainepapi baasil valmistatud  “Werrowool K” on suurel määral sarnaste omadustega kui ajalehepaberist tehtud tselluvill.

Kasutusala ja paigaldamine:

page1image3570712768

Horisontaal- ja vertikaalpindade soojustamine era- ning avalikes hoonetes. Suuremate pindade soojustamisel saavutatakse parim tulemus vastava paigalduspuhuri ja spetsialisti abiga. Isepaigalduse korral on soovitatav järgida Tootja paigaldusjuhendeid.

Omadused:

    •   Parandatud tulepüsivus. Peenema fraktsiooniga (lenduvad) soolad settivad paigalduse järgselt tselluvillale. Tehniline lahendus on standardiseerimata. https://www.youtube.com/watch?v=wP-3xsRWjRQ
    •   Soojusjuhtivuskoefitsent λ= 0,0394 W/mK on mõõdetud Tallinna Tehnikaülikooli Energiatehnoloogia Instituudi (sertifikaat L028) poolt metoodika EVS-EN 12667:2001 alusel.

Paigaldus ja vajumine

Pikem tselluloosikiud on jäigem ja parandab tselluvilla “vormis püsimist”, mis tähendab paigaldusjärgset väiksemat vajumist. Tänu lainepapile on Werrowool K kulu paigaldusel ajalehest valmistatud toodetest ca 5% väiksem. Vahe suureneb Werrowool K kasuks aja jooksul tänu materjali väiksemale kokkuvajumisele.

Tulepüsivus

Werrowool K tootmisel on kasutusele võetud uus tehniline lahendus tulepüsivuse parandamiseks. Villa tootmisel kasutatakse erineva fraktsiooniga soolasid. Peenema fraktsiooniga soolad lenduvad paigalduse käigus ja settivad peale paigaldust pinnale muutes eriti tulepüsivaks villa pealmise kihi.

Võimalik tellida ka koos paigaldusega. Küsige pakkumist!

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com

You may also like…