Knauf aurutõkkekile sise / armeeritud

42.00 

Aurutõkkekile LDS 40 / Sd=40m/ Rulli mõõtmed on 1,5mx50m=75m

Laost otsas

Võrdle
Kategooria:

Kirjeldus

Knauf aurutõkkekile 

Knauf aurutõkkekile  LDS 40 / Sd=40m/ Rulli mõõtmed on 1,5mx50m=75m2.

Kirjeldus: Knauf aurutõkke membraan Homeseal LDS 40 on õhuvoolu ja niiskust takistav aurutõke. Isoleeritakse soojustusmaterjal hoone seest poolt. Kasutatakse kaldkatustes, vahelagedes, seintel.

EELISED

  • Veeauru läbilaskvus (Sd) = 40 m
  • Kaal = 120 g / m3
  • UV-vastupidavus = 4 kuud.
  • Võimalik paigaldada nii vertikaalselt kui horisontaalselt.
  • Membraanil on selge ja lihtne märgistus koos mõõtkavaga.
    Homeseal LDS Soliplan, Homeseal LDS Solifit ja Homiseal LDS Solimur kleeplinte kasutatakse membraani tihendamiseks.

Knaufi kohta saab infot: https://www.knaufinsulation.ee   Või https://www.knaufinsulation.com

 

Knauf : Oleme perefirma, mis on ehitusvaldkonnas tegutsenud juba üle 70 aasta, et meie kliendid saaksid ehitustöödel kasutada ainult järeleproovitud, kvaliteetseid ja ohutuid materjale. Knauf on firma, mis on saavutanud edu tänu oma loomingulistele ideedele, individuaalsele lähenemisele ja oma töötajate algatusvõimele.
Kasutades suurepärast toorainet – kipsi -, pakume me teile võimalust muuta oma elu- ja tööruumid mugavamaks. Meie tooted ja kuivehitussüsteemid, müürisegud, krundid, krohvid, pahtlid ja põrandamaterjalid on ainulaadsed oma muutumatult kõrge kvaliteedi ja mitmekülgsete kasutusvõimaluste poolest.
Knauf toetab alati kvaliteetset tööd ja innovaatilisust. Tutvuge meiega lähemalt ning te leiate meis pädeva, vastutuleliku ja loomingulise partneri, kellele võib alati kindel olla.

Kasutage kõiki tugeva kaubamärgi eeliseid!

*Toote tegelik pakend võib erineda pildil olevast!

Toodete pildid on illustratiivsed. Värvid, parameetrid, märkused, mõõtmed, suurused, funktsioonid ja muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda. Kui teil on küsimusi, helistage +372 5334 0227 või kirjutage aadressil soojustuspood@gmail.com

Sulle võib meeldida ka…